Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions
| Line 171: | Line 171: | ||
|- | |- | ||
| 03/02/2020||Season 19/20||375ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 02 March 2020.jpg|frameless|50px]] | | 03/02/2020||Season 19/20||375ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 02 March 2020.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |||
| 03/15/2020||Season 19/20||750ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 16 Mar 2020.jpg|frameless|50px]] | |||
|- | |- | ||
| 05/14/2020||Season 19/20||750ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 14 May 2020.jpg|frameless|50px]] | | 05/14/2020||Season 19/20||750ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 14 May 2020.jpg|frameless|50px]] | ||
| | |||
|- | |- | ||
| 01/25/2021||Season 20/21||750ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 25 Jan 2021.JPG|frameless|50px]] | | 01/25/2021||Season 20/21||750ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 25 Jan 2021.JPG|frameless|50px]] | ||