Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 173: Line 173:
|-
|-
| 05/14/2020||Season 19/20||750ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 14 May 2020.jpg|frameless|50px]]
| 05/14/2020||Season 19/20||750ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 14 May 2020.jpg|frameless|50px]]
|-
| 01/25/2021||Season 20/21||750ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 25 Jan 2021.JPG|frameless|50px]]
|-
|-
|}
|}