Cantillon Rosé de Gambrinus: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 157: Line 157:
|-
|-
|04/20/2020||Season 19/20||750mL||European labeling||[[File:Cantillon Gambrinus 20 Apr 2020.JPG|frameless|30px]]
|04/20/2020||Season 19/20||750mL||European labeling||[[File:Cantillon Gambrinus 20 Apr 2020.JPG|frameless|30px]]
|-
|06/29/2020||Season 19/20||750mL||Amerian labeling||[[File:Cantillon RdG 29 Jun 2020.jpg|frameless|30px]]
|-
|-
|}
|}