Cantillon Rosé de Gambrinus: Difference between revisions
| Line 153: | Line 153: | ||
|- | |- | ||
|03/03/2020||Season 19/20||750mL||European labeling||[[File:Cantillon Gambrinus 03 Mar 2020.jpg|frameless|30px]] | |03/03/2020||Season 19/20||750mL||European labeling||[[File:Cantillon Gambrinus 03 Mar 2020.jpg|frameless|30px]] | ||
|- | |||
|04/20/2020||Season 19/20||750mL||European labeling||[[File:Cantillon Gambrinus 20 Apr 2020.JPG|frameless|30px]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||