Oude Mûre Tilquin à l'Ancienne: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 39: Line 39:
|12/14/2026||2015-2016||375ml||12% Imports, U.S. label||[[File:Tilquin_Oude_Mure_14_Dec_2016.jpg|frameless|35px]]
|12/14/2026||2015-2016||375ml||12% Imports, U.S. label||[[File:Tilquin_Oude_Mure_14_Dec_2016.jpg|frameless|35px]]
|-
|-
|01/19/2027||2016-2017||750ml||European label||[[File:Tilquin_Oude_Mure_19_Jan_2017.jpg|frameless|35px]]
|19/01/2027||2016-2017||750ml||European label||[[File:Tilquin_Oude_Mure_19_Jan_2017.jpg|frameless|35px]]
|-
|19/01/2027||2016-2017||375ml||12% Imports, U.S. label||[[File:Tilquin Mure 19 Jan 2017 s1617.jpg|frameless|35px]]
|-
|-
|05/01/2027||2016-2017||750ml||12% Imports, U.S. label||-
|05/01/2027||2016-2017||750ml||12% Imports, U.S. label||-
|-
|-
|06/02/2028||2017-2017||750ml||12% Imports, U.S. label||[[File:Tilquin Mure 06 Feb 2018.jpg|frameless|35px]]
|06/02/2028||2017-2018||750ml||12% Imports, U.S. label||[[File:Tilquin Mure 06 Feb 2018.jpg|frameless|35px]]
|-
|-
|14/02/2028||2017-2018||375ml||European label||-
|14/02/2028||2017-2018||375ml||European label||-
|-
|-
|10/04/2028||2017-2018||750ml||European label||-
|10/04/2028||2017-2018||750ml||European label||-
|-
|26/02/2029||2018-2019||375ml||12% Imports, U.S. label||[[File:Tilquin Mure 26 Feb 2019 s1617.jpg|frameless|35px]]
|-
|-
|}
|}