Cantillon Vigneronne: Difference between revisions

Chris (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 182: Line 182:
|-
|-
|10/22/2017||Season 17/18||750mL||Shelton Brothers rear label from early 2000's, but 2017 date stamp||[[File:Cantillon Vigneronne 22 Oct 2017 US.jpg|frameless|30px]]
|10/22/2017||Season 17/18||750mL||Shelton Brothers rear label from early 2000's, but 2017 date stamp||[[File:Cantillon Vigneronne 22 Oct 2017 US.jpg|frameless|30px]]
|-
|11/22/2017||Season 18/19||750ml|| ||[[File:Cantillon Vigneronne 22 Nov 2017.jpg|frameless|30px]]
|-
|-
|10/12/2018||Season 18/19||750mL||European labeling||[[File:Cantillon Vigneronne 12 Oct 2018.jpg|frameless|30px]]
|10/12/2018||Season 18/19||750mL||European labeling||[[File:Cantillon Vigneronne 12 Oct 2018.jpg|frameless|30px]]