Cantillon Saint Lamvinus: Difference between revisions
| Line 162: | Line 162: | ||
|- | |- | ||
|11/07/2018||Season 18/19||750mL||European labeling||[[File:Cantillon Lamvinus 07 Nov 2018.jpg|frameless|50px]] | |11/07/2018||Season 18/19||750mL||European labeling||[[File:Cantillon Lamvinus 07 Nov 2018.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |||
|12/16/2019||Season 19/20||750mL||European labeling||[[File:Cantillon Lamvinus 16 Dec 2019.JPG|frameless|50px]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||