Oude Gueuze Tilquin à L'Ancienne: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 277: Line 277:
|-
|-
|19/12/2027||2017-2018||750ml||12% Imports, USA||N/A
|19/12/2027||2017-2018||750ml||12% Imports, USA||N/A
|-
|19/03/2028||2017-2018||1.5L||European label||N/A
|-
|-
|22/03/2028||2017-2018||750ml||Eurpean label||[[File:Tilquin Gueuze 22 March 2028.jpg|frameless|30px]]
|22/03/2028||2017-2018||750ml||Eurpean label||[[File:Tilquin Gueuze 22 March 2028.jpg|frameless|30px]]