Cantillon Classic Gueuze 100% Lambic: Difference between revisions
| Line 186: | Line 186: | ||
|- | |- | ||
| 02/19/2014||2014||375 mL||Belgian Flag label||N/A | | 02/19/2014||2014||375 mL||Belgian Flag label||N/A | ||
|- | |||
|04/23/2014||2014||750 mL||Euro label with Mannekin Pis||[[File:Catntillon Gueuze 23 Apr 2014 750.jpg|frameless|30px]] | |||
|- | |- | ||
| 06/03/2014||2014||375 mL||Quebec import||N/A | | 06/03/2014||2014||375 mL||Quebec import||N/A | ||
|- | |- | ||
| 09/10/2014||2014||750 mL||Euro label with Mannekin Pis||N/A | | 09/10/2014||2014||750 mL||Euro label with Mannekin Pis||N/A | ||
|- | |||
| 09/24/2014||2014||375ml||Euro label with Mannekin Pis||[[File:Cantillon Gueuze 24 Sep 2014 375.jpg|frameless|30px]] | |||
|- | |- | ||
| 10/10/2014||2014||750 mL||Euro label with Mannekin Pis|| | | 10/10/2014||2014||750 mL||Euro label with Mannekin Pis|| | ||
|- | |||
| 12/01/2014||2014||750 mL||Euro label with Mannekin Pis||[[File:Cantillon Gueuze 1 Dec 2014 750.jpg|frameless|30px]] | |||
|- | |- | ||
| 01/23/2015||2015||750 mL||Euro label with Mannekin Pis||N/A | | 01/23/2015||2015||750 mL||Euro label with Mannekin Pis||N/A | ||