Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions
| Line 155: | Line 155: | ||
|- | |- | ||
| 03/27/2018||Season 17/18||375mL||Bio label, Quebec import||[[File:Cantillon Kriek 27 March 2018.jpg|frameless|30px]] | | 03/27/2018||Season 17/18||375mL||Bio label, Quebec import||[[File:Cantillon Kriek 27 March 2018.jpg|frameless|30px]] | ||
|- | |||
| 05/23/2018||Season 17/18||750ml||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 23 May 2018 75.jpg|frameless|30px]] | |||
|- | |- | ||
| 07/04/2018||Season 17/18||750mL||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 4 Jul 2018 750.jpg|frameless|50px]] | | 07/04/2018||Season 17/18||750mL||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 4 Jul 2018 750.jpg|frameless|50px]] | ||