Oude Gueuze Tilquin à L'Ancienne: Difference between revisions
| Line 271: | Line 271: | ||
|- | |- | ||
|30/11/2026||2016-2017||375ml||12% Imports, USA||[[File:Tilquin Gueuze 30 Nov 2016.jpg|frameless|25px]] | |30/11/2026||2016-2017||375ml||12% Imports, USA||[[File:Tilquin Gueuze 30 Nov 2016.jpg|frameless|25px]] | ||
|- | |||
|16/03/2027||2016-2017||375ml||12% Imports, USA||[[File:Tilquin Gueuze 16 Mar 2017.jpg|frameless|25px]] | |||
|- | |- | ||
|22/03/2027||2016-2017||750ml||European bottling -- "DIAM E 1617" cork||[[File:Tilquin_Oude_Gueuze_22_Mar_2017.jpg|frameless|25px]] | |22/03/2027||2016-2017||750ml||European bottling -- "DIAM E 1617" cork||[[File:Tilquin_Oude_Gueuze_22_Mar_2017.jpg|frameless|25px]] | ||