Oude Gueuze Tilquin à L'Ancienne: Difference between revisions
| Line 275: | Line 275: | ||
|- | |- | ||
|19/12/2027||2017-2018||750ml||12% Imports, USA||N/A | |19/12/2027||2017-2018||750ml||12% Imports, USA||N/A | ||
|- | |||
|22/03/2028||2017-2018||750ml||Eurpean label||[[File:Tilquin Gueuze 22 March 2028.jpg|frameless|30px]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||