Cantillon Lambic d'Aunis: Difference between revisions
| Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
|11/13/2017||Season 17/18||750mL||Red label | |11/13/2017||Season 17/18||750mL||Red label | ||
|- | |||
|11/17/2019||Season 18/19||750ml||[[File:Cantillon Lambic d'Aunis 17-11-2019.jpg|frameless|50px]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||