3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions
| Line 216: | Line 216: | ||
|- | |- | ||
| 04/04/2013||375ml||Green Label – 6%||[[File:April_4_2013_-_Green_-_375.jpg|frameless|50px]] | | 04/04/2013||375ml||Green Label – 6%||[[File:April_4_2013_-_Green_-_375.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |||
| 10/17/2013||375ml||Green Label - 6%, Quebec import||[[File:3 Fonteinen Geuze 17 Oct 2013.jpg|frameless|50px]] | |||
|- | |- | ||
| 10/23/2013||375ml||Green Label - 6%||[[File:3 Fonteinent Oude Geuze Oct 23 2013 375.jpg|frameless|50px]] | | 10/23/2013||375ml||Green Label - 6%||[[File:3 Fonteinent Oude Geuze Oct 23 2013 375.jpg|frameless|50px]] | ||