Oude Gueuze Tilquin à L'Ancienne: Difference between revisions
| Line 267: | Line 267: | ||
|- | |- | ||
|17/11/2026||2016-2017||750mL||12% Imports, USA -- "DIAM A 1617" cork||[[File:Tilquin Gueuze Nov 17 2016.jpg|frameless|25px]] | |17/11/2026||2016-2017||750mL||12% Imports, USA -- "DIAM A 1617" cork||[[File:Tilquin Gueuze Nov 17 2016.jpg|frameless|25px]] | ||
|- | |||
|22/03/2027||2016-2017||750mL||European bottling -- "DIAM E 1617" cork||[[File:Tilquin_Oude_Gueuze_22_Mar_2017.jpg|frameless|25px]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||