Oude Geuze Boon Black Label: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 17: Line 17:
{| class="wikitable" border="1"
{| class="wikitable" border="1"
|-
|-
! Bottling date
! Bottling date (MM/DD/YYYY)
! Best by date
! Best by date
! Bottle Size
! Bottle Size
Line 31: Line 31:
|-
|-
|04/12/2016||04/12/2036||750ml||European labeling
|04/12/2016||04/12/2036||750ml||European labeling
|-
|xx/xx/xxxx||09/05/2036||750mL||U.S. labeling, Edition No. 3 on front||
|-
|}
|}
</center>
</center>