Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Dave (talk | contribs)
Line 126: Line 126:
| 04/23/2015||2015||375mL||Bio label||N/A
| 04/23/2015||2015||375mL||Bio label||N/A
|-
|-
| 06/18/2015||2015||375mL||Bio label||N/A
| 06/18/2015||2015||375mL||Bio label||[[File:Cantillon_Kriek_18June2015.jpg|frameless|30px]]
|-
|-
| 12/09/2015||2015||375mL||Bio label||N/A
| 12/09/2015||2015||375mL||Bio label||N/A
Line 135: Line 135:
|-
|-
| 04/26/2016||2016||750mL||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 750 April 26 2016.jpg|frameless|30px]]
| 04/26/2016||2016||750mL||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 750 April 26 2016.jpg|frameless|30px]]
|-
| 06/29/2016||2016||375mL||Bio label||[[File:Cantillon_Kriek_29June2016.jpg|frameless|30px]]
|-
|-
|01/12/2017||Season 16/17||375mL||Bio label||[[File:Cantillon Kriek Jan 12 2017 375.jpg|frameless|30px]]
|01/12/2017||Season 16/17||375mL||Bio label||[[File:Cantillon Kriek Jan 12 2017 375.jpg|frameless|30px]]