Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 133: Line 133:
|-
|-
| 04/26/2016||2016||750mL||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 750 April 26 2016.jpg|frameless|30px]]
| 04/26/2016||2016||750mL||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 750 April 26 2016.jpg|frameless|30px]]
|-
| 01/12/2017||2017||750mL||Bio labe, Canadian import||N/A||
|-
|-
|}
|}