Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions
| Line 133: | Line 133: | ||
|- | |- | ||
| 04/26/2016||2016||750mL||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 750 April 26 2016.jpg|frameless|30px]] | | 04/26/2016||2016||750mL||Bio label||[[File:Cantillon Kriek 750 April 26 2016.jpg|frameless|30px]] | ||
|- | |||
| 01/12/2017||2017||750mL||Bio labe, Canadian import||N/A|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||