Oude Gueuze Tilquin à L'Ancienne: Difference between revisions
| Line 256: | Line 256: | ||
|- | |- | ||
|25/02/2026||2015-2016||375ml||12% Imports, USA -- "DIAM C 1516" cork||N/A | |25/02/2026||2015-2016||375ml||12% Imports, USA -- "DIAM C 1516" cork||N/A | ||
|- | |||
|09/03/2026||2015-2016||750ml||12% Imports, USA -- "DIAM C 1516" cork||N/A | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||