Oude Gueuze Tilquin à L'Ancienne: Difference between revisions
| Line 252: | Line 252: | ||
|- | |- | ||
|14/12/2025||2015-2016||750ml||European label, Canada import -- "DIAM B 1516" cork||N/A | |14/12/2025||2015-2016||750ml||European label, Canada import -- "DIAM B 1516" cork||N/A | ||
|- | |||
|16/02/2026||2015-2016||750ml||12% Imports, USA -- "DIAM C 1516" cork||N/A | |||
|- | |||
|25/02/2026||2015-2016||375ml||12% Imports, USA -- "DIAM C 1516" cork||N/A | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||