3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions
| Line 51: | Line 51: | ||
| 03/xx/1995||750ml||No label||- | | 03/xx/1995||750ml||No label||- | ||
|- | |- | ||
| 03/09/1996||1500ml||Old Label – Magnum – "O.B.P.- Trofee 1993"||[[File: | | 03/09/1996||1500ml||Old Label – Magnum – "O.B.P.- Trofee 1993"||[[File:March_9_1996_Mag.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |- | ||
| 02/03/1997||375ml||Old Label – 5%||- | | 02/03/1997||375ml||Old Label – 5%||- | ||
|- | |||
| 03/08/1997||375ml||Old Label – 5%||[[File:March_8_1997_375.jpg|frameless|50px]] | |||
|- | |- | ||
| 12/06/1997||750ml||No label – 5%||- | | 12/06/1997||750ml||No label – 5%||- | ||