3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions
| Line 254: | Line 254: | ||
|- | |- | ||
| 03/14/2015||750ml||Green Label - 6%||- | | 03/14/2015||750ml||Green Label - 6%||- | ||
|- | |||
| 10/21/2015||375ml||Contains 30% 3 Fonteinen brewed lambic - 6%||- | |||
|- | |||
| 10/21/2015||750ml||Contains 30% 3 Fonteinen brewed lambic - 6%||- | |||
|- | |||
| 10/29/2015||375ml||Contains 50% 3 Fonteinen brewed lambic - 6%||- | |||
|- | |||
| 10/30/2015||375ml||Contains 50% 3 Fonteinen brewed lambic - 6%||- | |||
|- | |||
| 10/31/2015||375ml||Contains 40% 3 Fonteinen brewed lambic - 6%||- | |||
|- | |||
| 12/07/2015||375ml||Contains 30% 3 Fonteinen brewed lambic - 6%||- | |||
|- | |||
| 12/08/2015||375ml||Contains 50% 3 Fonteinen brewed lambic - 6%||- | |||
|- | |||
| 12/11/2015||375ml||Contains 55% 3 Fonteinen brewed lambic - 6%||- | |||
|- | |||
| 12/11/2015||750ml||Contains 55% 3 Fonteinen brewed lambic - 6%||- | |||
|- | |||
| 12/12/2015||750ml||Contains 50% 3 Fonteinen brewed lambic - 6%||- | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||