3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions
| Line 238: | Line 238: | ||
|- | |- | ||
| 01/23/2015||750ml||Green Label - 6% ||[[File:3F-OG-1-23-2015.jpg|frameless|50px]] | | 01/23/2015||750ml||Green Label - 6% ||[[File:3F-OG-1-23-2015.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |||
| 02/09/2015||375ml||Green Label - 6%||[[File:3F Oude Geuze Feb 09 2015.jpg|frameless|50px]] | |||
|- | |- | ||
| 02/11/2015||375ml||Green Label - 6%||[[File:3F Oude Geuze Feb 11 2015.jpg|frameless|50px]] | | 02/11/2015||375ml||Green Label - 6%||[[File:3F Oude Geuze Feb 11 2015.jpg|frameless|50px]] | ||