3 Fonteinen Oude Kriek: Difference between revisions
| Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
| 07/14/2015||375ml|| Current label|| - | | 07/14/2015||375ml|| Current label|| - | ||
|- | |||
| 02/06/2016||750ml|| Current label|| [[File:3F_-_Oude_Krief_-_Feb_6_2016_750ml.jpg|frameless|50px]] | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||