3 Fonteinen Oude Kriek: Difference between revisions
| Line 43: | Line 43: | ||
| 04/01/2011||375ml|| Current label|| [[File:Apr_1_2011_-_Oude_Kriek_375.jpg|frameless|50px]] | | 04/01/2011||375ml|| Current label|| [[File:Apr_1_2011_-_Oude_Kriek_375.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |- | ||
| 06/06/2013||375ml|| Current label|| -|- | | 06/06/2013||375ml|| Current label|| - | ||
|- | |||
| 06/11/2013||375ml|| Current label|| - | | 06/11/2013||375ml|| Current label|| - | ||
|- | |- | ||