3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions
| Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
| 03/08/1994||800ml||Neck ring label||- | | 03/08/1994||800ml||Neck ring label||- | ||
|- | |||
| xx/xx/1995||750ml||Neck ring label, 1995 handwritten||- | |||
|- | |- | ||
| 03/xx/1995||750ml||No label||- | | 03/xx/1995||750ml||No label||- | ||