3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Ryan (talk | contribs)
Line 218: Line 218:
|-
|-
| 03/26/2014 ||375ml||Green Label - 6%||[[File:3F-OG-3-26-2014.jpg|frameless|50px]]
| 03/26/2014 ||375ml||Green Label - 6%||[[File:3F-OG-3-26-2014.jpg|frameless|50px]]
|-
| 08/12/2014||375ml||Green Label - 6% ||[[File:08 Aug 2014 - Oude Geuze 375ml.jpg|frameless|50px]]
|-
|-
| 10/15/2014||375ml||Green Label - 6% ||[[File:3F-OG-10-15-2014.jpg|frameless|50px]]
| 10/15/2014||375ml||Green Label - 6% ||[[File:3F-OG-10-15-2014.jpg|frameless|50px]]
Line 228: Line 226:
|-
|-
| 10/31/2014||750ml||Green Label - 6% || -
| 10/31/2014||750ml||Green Label - 6% || -
|-
| 21/08/2014||375ml||Green Label - 6% ||[[File:08 Aug 2014 - Oude Geuze 375ml.jpg|frameless|50px]]
|-
|-
| 01/23/2015||375ml||Green Label - 6% ||-
| 01/23/2015||375ml||Green Label - 6% ||-