3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions
| Line 218: | Line 218: | ||
|- | |- | ||
| 03/26/2014 ||375ml||Green Label - 6%||[[File:3F-OG-3-26-2014.jpg|frameless|50px]] | | 03/26/2014 ||375ml||Green Label - 6%||[[File:3F-OG-3-26-2014.jpg|frameless|50px]] | ||
|- | |- | ||
| 10/15/2014||375ml||Green Label - 6% ||[[File:3F-OG-10-15-2014.jpg|frameless|50px]] | | 10/15/2014||375ml||Green Label - 6% ||[[File:3F-OG-10-15-2014.jpg|frameless|50px]] | ||
| Line 228: | Line 226: | ||
|- | |- | ||
| 10/31/2014||750ml||Green Label - 6% || - | | 10/31/2014||750ml||Green Label - 6% || - | ||
|- | |||
| 21/08/2014||375ml||Green Label - 6% ||[[File:08 Aug 2014 - Oude Geuze 375ml.jpg|frameless|50px]] | |||
|- | |- | ||
| 01/23/2015||375ml||Green Label - 6% ||- | | 01/23/2015||375ml||Green Label - 6% ||- | ||