Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions
| Line 43: | Line 43: | ||
|- | |- | ||
| 02/26/2008||2008||375mL||||N/A | | 02/26/2008||2008||375mL||||N/A | ||
|- | |||
| 08/28/2008||2008||750mL|| ||N/A | |||
|- | |- | ||
| 09/09/2008||2008||375mL||||N/A | | 09/09/2008||2008||375mL||||N/A | ||