3 Fonteinen Zenne y Frontera: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 119: Line 119:
|32 (0)2 361 13 40
|32 (0)2 361 13 40
|http://www.les-eleveurs.be/
|http://www.les-eleveurs.be/
|-
|L'Entre Guillemets
|13, Esplanade, 7800 Ath, Belgium
|32 (0)68/33.34.00
|http://www.lentreguillemets.be/
|-
|-
|Friture René
|Friture René
Line 139: Line 144:
|32 (0)475/56.04.39
|32 (0)475/56.04.39
|http://www.hostellerielesco.com/en
|http://www.hostellerielesco.com/en
|-
|L'Entre Guillemets
|13, Esplanade, 7800 Ath, Belgium
|+32 (0)68/33.34.00
|www.lentreguillemets.be/
|-
|La Villa Lorraine
|Avenue du Vivier d’Oie 75, 1000 Brussels, Belgium
|32 (0)2/374.31.63
|http://www.lavillalorraine.be/en/contact/
|-
|-
|Maritime
|Maritime
Line 174: Line 169:
|32 (0)15/51.11.11
|32 (0)15/51.11.11
|http://www.silos.be/
|http://www.silos.be/
|-
|La Villa Lorraine
|Avenue du Vivier d’Oie 75, 1000 Brussels, Belgium
|32 (0)2/374.31.63
|http://www.lavillalorraine.be/en/contact/
|-
|-
|}
|}