3 Fonteinen Zenne y Frontera: Difference between revisions
| Line 119: | Line 119: | ||
|32 (0)2 361 13 40 | |32 (0)2 361 13 40 | ||
|http://www.les-eleveurs.be/ | |http://www.les-eleveurs.be/ | ||
|- | |||
|L'Entre Guillemets | |||
|13, Esplanade, 7800 Ath, Belgium | |||
|32 (0)68/33.34.00 | |||
|http://www.lentreguillemets.be/ | |||
|- | |- | ||
|Friture René | |Friture René | ||
| Line 139: | Line 144: | ||
|32 (0)475/56.04.39 | |32 (0)475/56.04.39 | ||
|http://www.hostellerielesco.com/en | |http://www.hostellerielesco.com/en | ||
|- | |- | ||
|Maritime | |Maritime | ||
| Line 174: | Line 169: | ||
|32 (0)15/51.11.11 | |32 (0)15/51.11.11 | ||
|http://www.silos.be/ | |http://www.silos.be/ | ||
|- | |||
|La Villa Lorraine | |||
|Avenue du Vivier d’Oie 75, 1000 Brussels, Belgium | |||
|32 (0)2/374.31.63 | |||
|http://www.lavillalorraine.be/en/contact/ | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||