3 Fonteinen Zenne y Frontera: Difference between revisions
| Line 139: | Line 139: | ||
|32 (0)475/56.04.39 | |32 (0)475/56.04.39 | ||
|http://www.hostellerielesco.com/en | |http://www.hostellerielesco.com/en | ||
|- | |||
|L'Entre Guillemets | |||
|13, Esplanade, 7800 Ath, Belgium | |||
|+32 (0)68/33.34.00 | |||
|www.lentreguillemets.be/ | |||
|- | |- | ||
|La Villa Lorraine | |La Villa Lorraine | ||