3 Fonteinen Zenne y Frontera: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 139: Line 139:
|32 (0)475/56.04.39
|32 (0)475/56.04.39
|http://www.hostellerielesco.com/en
|http://www.hostellerielesco.com/en
|-
|L'Entre Guillemets
|13, Esplanade, 7800 Ath, Belgium
|+32 (0)68/33.34.00
|www.lentreguillemets.be/
|-
|-
|La Villa Lorraine
|La Villa Lorraine