3 Fonteinen Oude Geuze: Difference between revisions
| Line 56: | Line 56: | ||
|- | |- | ||
| 02/21/1998||750ml||Old Label – 5%||- | | 02/21/1998||750ml||Old Label – 5%||- | ||
|- | |||
| 03/05/1998||750ml||Old Label – 5%||[[File:Mar 5 1998 - 3FOG.jpg|frameless|50px]] | |||
|- | |- | ||
| 01/03/1999||375ml||Old Label – 5%||- | | 01/03/1999||375ml||Old Label – 5%||- | ||