Cantillon Kriek 100% Lambic: Difference between revisions
| Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
| 08/28/2007||2007||750 mL||||N/A | | 08/28/2007||2007||750 mL||||N/A | ||
|- | |||
| 01/17/2008||2008||750mL||||N/A | |||
|- | |- | ||
| 02/26/2008||2008||375 mL||||N/A | | 02/26/2008||2008||375 mL||||N/A | ||