3 Fonteinen Zenne y Frontera: Difference between revisions

Adam (talk | contribs)
Adam (talk | contribs)
Line 154: Line 154:
|32 (0)2/331.06.52
|32 (0)2/331.06.52
|http://www.3fonteinenrestaurant.com/
|http://www.3fonteinenrestaurant.com/
|-
|Resto Henri
|Rue de Flandre 113, 1000
|Brussels, Belgium
|32 (0)2/218.00.08
|http://www.restohenri.be
|-
|-
|Sans Cravate
|Sans Cravate