Donck Akairo momo: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
 
(11 intermediate revisions by the same user not shown)
Line 12: Line 12:


! Bottle date  
! Bottle date  
(mm/dd/yyyy)
! Cork Date
! Cork Date
! Bottle Size
! Bottle Size
Line 18: Line 17:
! Photo
! Photo
|-
|-
|2021||  ||750 mL||  ||  |
|-
|2024||  ||750 mL||  ||  |
|-
|}
</center>




[[Donck#Beers|← Donck]]
[[Donck#Beers|← Donck]]