Oude Riesling Tilquin à l'Ancienne: Difference between revisions
| Line 19: | Line 19: | ||
|- | |- | ||
! | ! Bottling Date | ||
(dd/mm/yyyy) | (dd/mm/yyyy) | ||
! Neck Label | ! Neck Label | ||
| Line 26: | Line 26: | ||
! Image Link | ! Image Link | ||
|- | |- | ||
| 20/12/ | | 20/12/2019 ||2019-2020||750 mL||U.S. Label, 12% Imports||- | ||
|- | |||
| 26/11/2020 ||2010-2021||750 mL||U.S. Label, 12% Imports||- | |||
|- | |||
| 19/01/2021 ||2020-2021||750 mL||U.S. Label, 12% Imports||- | |||
|- | |||
| 17/02/2022 ||2021-2022||750 mL||U.S. Label, 12% Imports||- | |||
|- | |||
| 23/02/2022 ||2021-2022||750 mL||U.S. Label, 12% Imports||- | |||
|- | |||
| 24/02/2023 ||2022-2023||750 mL||U.S. Label, 12% Imports, unreleased yet||- | |||
|- | |||
| 01/03/2023 ||2022-2023||750 mL||U.S. Label, 12% Imports, unreleased yet||- | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||