Cantillon Iris: Difference between revisions

 
(3 intermediate revisions by the same user not shown)
Line 10: Line 10:
==Bottle Log==
==Bottle Log==
<center>
<center>
{| class="wikitable" border="1" style="text-align: center; "
 
{| class="mw-collapsible mw-collapsed wikitable" border="1" style="text-align: center; "
|+ Bottle Log
|-
|-
! Bottle date  
! Bottle date  
(mm/dd/yyyy)
(mm/dd/yyyy)
Line 117: Line 120:
|-
|-
| 02/28/2021||N/A||Season 20/21||750 mL||No year on label||[[File:Cantillon Iris 28 Feb 2021.jpg|frameless|50px]]
| 02/28/2021||N/A||Season 20/21||750 mL||No year on label||[[File:Cantillon Iris 28 Feb 2021.jpg|frameless|50px]]
|-
|03/08/2022||N/A||2022||750 mL||  || 
|-
|03/30/2023||N/A||Season 22/23||750 mL||  ||
|-
|05/13/2024||N/A||2024||750 mL||  ||
|-
|-
|}
|}