Cantillon Barbera: Difference between revisions
| Line 19: | Line 19: | ||
! Label / Notes | ! Label / Notes | ||
|- | |- | ||
|02/01/2022||Season 21/22||750 mL|| Du Lambic dans les vignes | |02/01/2022||Season 21/22||750 mL||Du Lambic dans les vignes|| | ||
|- | |||
|12/05/2023||Season 23/24||750 mL||Du Lambic dans les vignes|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||