Bofkont Smurfs Lemonade: Difference between revisions

Gaël (talk | contribs)
Gaël (talk | contribs)
Line 14: Line 14:
! Label / Notes
! Label / Notes
|-
|-
| xx/xx/2017||2017||375 mL||Label reads "NOT FOR SALE"
| 08/20/2017||2017||375 mL||Label reads "NOT FOR SALE"
|-
| 09/24/2018||2018||375 mL||Label reads "NOT FOR SALE"
|-
|-
|}
|}