Oude Kriek Jart-Elle: Difference between revisions
| Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
|01/2020||750ml||Round label | |01/2020||750ml||Round label | ||
|- | |||
|03/2020||750ml||Round label | |||
|- | |||
|04/2020||375ml||Round label | |||
|- | |||
|04/2020||750ml||Round label | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
|01/2020||750ml||Round label | |01/2020||750ml||Round label | ||
|- | |||
|03/2020||750ml||Round label | |||
|- | |||
|04/2020||375ml||Round label | |||
|- | |||
|04/2020||750ml||Round label | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||