Oude Pinot Gris Tilquin à l'Ancienne: Difference between revisions
| Line 21: | Line 21: | ||
|21/12/2027||2017-2018||750ml||U.S. Label, 12% Imports||- | |21/12/2027||2017-2018||750ml||U.S. Label, 12% Imports||- | ||
|- | |- | ||
|14/12/2028||2018-2019||750ml|| ||- | |||
|- | |||
|08/01/2029||2018-2019||750ml|| ||- | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||