Cantillon Carignan: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
| 10/14/2016|| 750ml||Batch 3||[[File:20170620 110339.jpg|50px|frameless]] | | 10/14/2016|| 750ml||Batch 3||[[File:20170620 110339.jpg|50px|frameless]] | ||
|- | |||
| 10/18/2017||750ml||Batch 4, yellow label|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||